Nawigacja rowerowa BRYTON RIDER 860T SPD+CAD+HRM

1599 pln

Komputer rowerowy z pełną nawigacją i mapami offline, wysokiej jakości kolorowym wyświetlaczem dotykowym 2,8”, intuicyjną obsługą i mnóstwem zaawansowanych możliwości. Świetnie nadaje się zarówno dla ambitnych kolarzy, którzy chcą monitorować wiele parametrów treningu, jak i rowerowych turystów.

Nawigacja rowerowa BRYTON RIDER 860T SPD+CAD+HRM

1599 pln

Informacje ogólne

MARKABRYTON
KOD PRODUKTUCC-NB00028
KOLOR GŁÓWNYBlack
CENA1599 pln
KOD EAN4718251592804
WAGA128 g
MATERIAŁPlastik
TECHNOLOGIEGNSS; BLE; ANT+; Bryton Active
KOLOROWY WYŚWIETLACZTAK
KOMUNIKACJA Z KOMPUTEREMTAK
ŁĄCZNOŚĆ BEZPRZEWODOWATAK
ŁADOWANIEUSB
MOCOWANIEDo kierownicy
POMIAR PRĘDKOŚCI DYSTANSUTAK
ROZDZIELCZOŚĆ WYŚWIETLACZA2.8"
W ZESTAWIECzujnik prędkości; czujnik tętna
WYŚWIETLACZKolorowy

INFORMACJE DODATKOWE

Polskie menu; Aplikacja Bryton App w języku polskim; Kolorowy wyświetlacz z ekranem dotykowym; Nawigacja offline; Nawigacja do punktu początkowego; Zaawansowane podążanie trasą; Szybkie dostęp do ustawień urządzenia; Bezpłatne mapy offline; Obsługa elektronicznych przerzutek; Do 16 godzin działania baterii...Czytaj więcej

Opis

Komputer rowerowy z pełną nawigacją, wysokiej jakości kolorowym wyświetlaczem dotykowym 2,8”, intuicyjną obsługą i mnóstwem zaawansowanych możliwości. Świetnie nadaje się zarówno dla ambitnych kolarzy, którzy chcą monitorować wiele parametrów treningu, jak i rowerowych turystów, pozwala na 16 godzin użytkowania na jednym ładowaniu baterii. Rider 860 pozwala ściągnąć mapy OpenStreetMap i korzystać z nich offline, ma szczegółową nawigację zakręt po zakręcie, z nazwami ulic i rzeźbą terenu, a także zaawansowaną funkcją POI [point of interest, punkty użyteczności/warte uwagi]. Nawigacja w Riderze 860 zapewnia pełne wsparcie dla systemu satelitarnego GNSS (Global Navigation Satellite System), współpracuje z pięcioma satelitami, umożliwia prowadzenie z dokładnymi wskazówkami, przeliczanie trasy i prowadzenie do niej w przypadku wcześniejszego zjechania z niej, pozwala także szczegółowo zaplanować trasę. Komputer rowerowy GPS Bryton Rider 860 może być też prawdziwym „kombajnem treningowym”. Mocno postawiono na jego łączność i integrację z takimi platformami jak Strava, Komoot, RideWithGPS czy TrainingPeaks. Zwłaszcza szosowcy docenią również obsługę elektronicznych systemów zmiany przełożeń. Dla jak największej wygody, Rider 860 po prostym połączeniu współgra z czujnikami ANT+, jak i BLE. Ponadto, urządzenie wspiera także pomiar mocy w systemie ANT+ i BLE. Dodatkowa możliwość połączenia przez Bluetooth zwiększa stabilność samego połączenia oraz zapisu danych. Istnieje także możliwość powiązania go z telefonem i odbierania powiadomień o połączeniach, SMS-ach i e-mailach oraz synchronizacji z aplikacją Bryton Active. Rider 860 to flagowy komputer rowerowy Brytona ze świetnym stosunkiem ceny do jakości i liczby funkcji. W zestawie znajduje się czujnik prędkości, kadencji oraz tętna.

Znajdź dystrybutora

Marki
m_bike
Maxxis
Sportful
Controltech
Prologo
Airborne
b-skin
DeOne
CST
Wybierz województwo

Dystrybucja

Znajdź dystrybutora

Marki
m_bike
Maxxis
Sportful
Controltech
Prologo
Airborne
b-skin
DeOne
CST
Wybierz województwo

    Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.